Čikita

Datum ztráty 22.12.2013
Místo ztráty Jesenice , Ke mlýnu 556
Telefon 603367631
Odměna ANO
Jméno Čikita
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Britská kočka 
Věk 20 měsíců
Barva Stříbrná/šedivá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Naše kočička se ztratila 22.12.2013 v obci Jesenice (u Prahy). Jmenuje se Čikita. Plemeno Britská modrá kočka. Pohlaví samice. Barva šedá. Je stará 20 měsíců. Byla zvyklá chodit ven, pravidelně po hodině se vracela, ale jednou se už nevrátila. Poznávací znamení je, že jí slzí pravé oko, protože má ucpaný slzný kanálek. Je vykastrovaná. Bez PP. Váží 4 kg. Bojí se psů a dětí a není mazlivá, je celkově opatrná. Čipovaná, ani tetovaná není, ani žádný obojek nemá. Stalo se to poprvé.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čikita

Přihlášení: