Čikinka

Datum ztráty 12.01.2015
Místo ztráty Nepomuk, Na Vinici 386
Telefon 733394450
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čikinka
Pohlaví Samice
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-jih
Plemeno Čivava
Věk 4 měsíce
Barva vlkošedáxhnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čikinka je 4 měsíce stará fenka, kříženec čivava x německý špic, slyší na jméno Čiki. Barva srsti vlkošedá x hnědá. Váží cca 1 kg. Ztratila se dne 12. 1. 2015 odpoledne v Nepomuku u mateřské školky. Podlezla branku. Okolí ztráty nezná. Není čipovaná, tetovaná, ani kastrovaná. Obojek žádný neměla. Na krku pod bradičkou má lysinku. Je velice přátelská, jde za každým. Je hravá, zvyklá na kočku. V autě je zvyklá jezdit. Fyzicky je aktivní. Kdo ji našel nebo viděl, ozvěte se prosím na tel. 733 394 450. Děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čikinka

Přihlášení: