Cid

Datum ztráty 30.05.2015
Místo ztráty Zbraslav, Zbraslav
Telefon 721166305
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Cid
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-venkov
Plemeno Brakýř jezevčíkovitý
Věk 4 roky
Barva hnědá - jelení červeň
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Cid je 4 roky starý pes plemene Alpský brakýř jezevčíkovitý. Na své jméno slyší, je to lovecký pes. Váží 24 kg. Nemá obojek ani čip, ale je tetovaný (4486)!!! Není kastrovaný. Ztratil se okolo 22. hodiny při dosledu černé zvěře, když se nevrátil zpět k pánovi. Jediné poznávací znamení je mohutná medvědí hlava a silné přední končetiny. Naposledy byl viděn ve Stanovištích nedaleko Krokočína. Již dříve za zvěří utekl, ale vždy se sám vrátil. Je přátelský, nikdo se ho nemusí bát, na pamlsek by se asi nechal nalákat. Na vodu je zvyklý, cestování autem mu ale moc dobře nedělá. Je zvyklý na celoroční pobyt venku. Je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cid

Přihlášení: