Čičoun/Berousek

Datum ztráty 22.03.2020
Místo ztráty Praha 9 Újezd nad Lesy, Netušilská 331
Telefon 608934433
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čičoun/Berousek
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 měsíců
Barva Mourek, měděný nádech.
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čičoun je 8 měsíců starý kocour. Na jméno slyší. Nemá obojek ani čip. Je kastrovaný. Kocourek odešel v podvečer z 22. 3. na 23. 3. Myslíme, že se má loveckou. Nicméně nechceme podcenit možné nebezpečí. Rád zalézá do přístavků a sklepení jako každá kočka. Je společenský vůči jiným kočkám. Bojíme se, že se motá v lese kolem trati nebo kolem psů. Pokud jste ho zaznamenali nebo našli jeho tělíčko prosíme dejte vědět Non-stop. Pokud jste ho uchýlili a dali mu najíst, děkujeme. Ale ať už jde domů. Kontaktovat mě můžete i přes https://www.facebook.com/romana.bozecka

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čičoun/Berousek

Přihlášení: