Čičmond

Datum ztráty 28.10.2020
Místo ztráty Uherské Hradiště, 1. Máje
Telefon 775215079
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Čičmond
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Uherské Hradiště
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čičmond je 1 rok starý kocourek. Nemá ani obojek ani čip. Nedávno byl na kastraci, váží necelé 4 kg. Ven nechodí, je domácí kocourek. Byl akorát nalezen na ulici před rokem. Bojí se aut, má hodně pisklavý hlásek, je bojácný a nezná moc okolí. Byli jsme na procházce, když se zaběhl do kukuřičného pole u rozhledy Rovnina. Čičmondík je domácí kocourek, sami jsme ho před rokem vzali z ulice domů. Budeme rádi za každou pomoc s jeho hledáním. Jedna paní ho údajně viděla, ale až pak zjistila, že je hledaný.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čičmond

Přihlášení: