čiči Mia

Datum ztráty 08.07.2016
Místo ztráty Blatnice pod sv. Antonínkem, 173
Telefon 792226676
Odměna ANO
Jméno čiči Mia
Pohlaví Samice
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Turecká angora 
Věk 9 měsíců
Barva tmavě hnědá až černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mia je 9 mesíců stará kočička. Váží cca 3 kg. Spíše slyší na čiči než Mia, je přítulná, mazlivá ale i bázlivá. Bojí se hlasitých zvuků a rychlého pohybu.Nemá obojek ani čip. Není kastrovaná. Má zelené oči. Na těle má místa kde má vystřihanou srst, hlavně kolem ocásku, jako koťátko byla nalezena na ulici a měla zdredatělou srst. Každý den chodila na dvorek na sluníčko, už se nám párkrát stalo, že se zaběhla a vrátila se nad ránem, tentokrát nepřišla. Děkujeme za pomoc při hledání.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se čiči Mia

Přihlášení: