Číčan

Datum ztráty 26.08.2015
Místo ztráty Trutnov, Královédvorská 90
Telefon 774802206
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Číčan
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Trutnov
Plemeno Rhodézský ridgeback
Věk 7-8 let
Barva písková
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Číčan je 8 let starý mohutný rezavý pes, má bílé znaky na plecích, na předních tlapkách, na pravé, dva prostřední bíle zbarvené prsty a na levé bíle zbarvené všechny prsty. Na své jméno slyší. Měl na sobě šedo-červený látkový obojek, nemá čip ani tetování. Váží cca 50 kg. Není kastrovaný. K cizím lidem je docela plachý. Je hodný spíš plachý. Ztratil se na konci festivalu Trutnoff open air v noci z 26-27.8. 2015. Měl problémy se žaludkem, ten den něco špatného patrně sežral. Byl dezorientovaný a proto nejspíš utekl neznámo kam. Je možné, že mu chtěl někdo pomoci tak ho naložil a odvezl...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Číčan

Přihlášení: