Cíca

Datum ztráty 06.11.2016
Místo ztráty Krhanice, Krhanice 98
Telefon 730844282
Odměna ANO
Jméno Cíca
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Cíca je 1 rok ystará černobílá huňatá kočka. Má na sobě šedý antiparazitní obojek, čipovaná není. Není kastrovaná (ale pravidelně pod dozorem veterináře dostává "kočičí antikoncepci" - právě pro případ, že by si někam odběhla). Je drobnější, váží kolem 4 kg. Je hodně huňatá, hlavně na ocase a taky v uších - má v sobě asi něco z perské kočky. Má bílý obličej s černou "čepičkou" s šipkou mezi oči.Ztratila se v neděli 6.11. v obci Krhanice, poblíž Týnce nad Sázavou. Zkusili jsme obejít místa, kde se běžně pohybuje - nikde se nám ji nepodařilo dopátrat, sraženou jsme ji taky nikde nenašli a tak nás napadlo, jestli jí třeba někdo neodvezl k sobě nebo do útulku. Je zvyklá pobíhat volně a vždycky se vrací k večeru.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cíca

Přihlášení: