Chris

Datum ztráty 20.09.2020
Místo ztráty Praha 8-Zbraslav, Podlipského 6
Telefon 607619876
Odměna 3.000,- Kč
Jméno Chris
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1,5 roku
Barva mourovatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Chris je 1,5 roku starý mourovatý kocourek. Obojek nemá, nosíval kšírky. Je čipovaný i kastrovaný a vážil cca 3kg. Je hodný, veselý, vítací. Jsme kočičí útulek Hoštecké kočky a stala se nám nemilá věc.... Předaly jsme paní R. Kněbortové 27.7.t.r.kocourka Chrise, bohužel paní se nám posléze začala vymlouvat, že je kocourek nemocný. Od její spolubydlící víme, že se kocourka chtěla zbavit a nechat ho na nějaké veterině v Praze utratit. Když jsme paní (hyeně) psaly, že si pro kocourka přijedeme, najednou napsala, že jí zemřel, neví, kde ho zakopala atd... Vůbec jí nevěříme a doufáme, že je kocourek naživu, že ho vypustila.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chris

Přihlášení: