Chris

Datum ztráty 23.09.2014
Místo ztráty Hulín, Hulín 76824
Telefon 603384127
Odměna ANO
Jméno Chris
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Kroměříž
Plemeno Německý ovčák
Věk starší pes a mladá fenka
Barva tmavě vlkošedá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Prosím o zveřejnění příspěvku o krádeži dvou německých ovčáků z vnitřního ustájení. Byly prokopnuty uzamčené vchodové dveře a zničeny vnitřní kotce, do kterých jsou psi na noc odkládáni. Událost se stala v noci z pondělka na úterý 23.9.2014 v Hulíně (Zlínský kraj) a věc předána Policii ČR téhož dne v 6 hodin ráno. Je zřejmé, že pachatel šel na jistotu, vše měl promyšlené, věděl, pro co jde a jak na to, rozhodně se nebál psů. Prosím pomozte nám oba psy najít. Děkuji. CHRIS JE DOMA, HLEDÁ SE JEN FENKA!!! Telefon 603384127

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chris

Přihlášení: