Chilli (chilli chilli)

Datum ztráty 30.09.2015
Místo ztráty Zličín - Sobín, Lipovská 465/6
Telefon 603706593
Jméno Chilli (chilli chilli)
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Britská kočka 
Věk 3,5 roku
Barva Želvovinová (šedivá)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Chilli je 3,5 roku stará kočka. Na své jméno slyší. Váží 4,5 kg. Nemá čip ani tetování.. Chilli má pravý horní špičák zlomený, který je endodonticky ošetřen. Je kastrovaná. Má jizvu vpravo pod bradou. Na sobě má obojek Foresto s odrazkami. Lidí se bojí. Pohladit od cizích se nenechá.. Odešla ve středu 30.09. dopoledne po snídani. Vždy se na zavolání vracela a na noc pravidelně spala doma. Její veterinář : Pod Pramenem Praha 4. Je očkovaná, dostává spoton proti parazitům, blechám atd.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chilli (chilli chilli)

Přihlášení: