Chiko

Datum ztráty 22.12.2014
Místo ztráty Brno, Botanická / dřevářská
Telefon 605147687
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Chiko
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Čivava
Věk 1,5 Roku
Barva černo-hnědo-zlatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek slyší na jméno Čiko nebo Liška... Samec, rasa Čivava, srst černo-hnědo-zlatá, věk 1.5 roku. Někdo ho naložil do auta a odvezl pryč... Je to potvrzená informace svědkem, jedná na 100 % o krádež. Stalo se 22.12.2014 kolem 18:00 v místě Brno, Botanická / dřevářská. Je velice přítulný a poslušný. Povahově je hodný. Cizích lidí se nebojí. Ani lidé se nemusí bát jeho. Nalákat se nechá už jen na vlídné slovo. Čip, ani tetování nemá. Měl na sobě úmělohmotný, stříbrno-žlutý, bez známky. Váží cca 3 Kg. Útěkář to není. Kastrovaný není. Okolí v místě ztráty se bohužel nevyzná. Má rád pohyb. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, je zvyklý. Zimu nesnáší. Je zvyklý na pobyt pouze v bytě... Telefon 605147687

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chiko

Přihlášení: