Chico

Datum ztráty 31.12.2014
Místo ztráty Letonice, 9.května 199
Telefon 608620276
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Chico
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Vyškov
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 1,5 roku
Barva šedá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Prosíme o pomoc, mini yorkšírek Chico vyběhl 31.12. v 21.15 v Letonicích směrem k fotbalovému hřišti, je malinký, ale lidí se nebojí. Jsme zoufalí, panička na rizikovém těhotenství, moc prosíme o vrácení, dáme za jakoukoliv informaci cokoliv! Čip nemám. Má ale v oušku tetování. Číslo tetování: 1770. Žádný obojek na sobě nemá. Vyběhl z bytu. Povahově přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Nalákat by asi nechal na pamlsek. Váží cca 1,5 Kg. Je čerstvě ostříhaný, hodně na krátko. Nikdy dřív takto neutekl. Kastrovaný není. Má sestouplé jen jedno varle. Okolí v místě ztráty vůbec nezná. Je aktivní, má rád pohyb. Zimu nemá rád. Je zvyklý na pobyt pouze v bytě, je to doslova postelový pejsek. Vodu nemusí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Je to papírový pes... Autem umí jezdit. Telefon 608620276

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chico

Přihlášení: