Chico

Datum ztráty 06.03.2015
Místo ztráty Klatovy, Nádražní 223
Telefon 602401231
Odměna ANO
Jméno Chico
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Klatovy
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 roky
Barva černá, hnědá, stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Byl na zahradě a během chvilky byl pryč. Pejsek je malého vzrůstu a má ocásek. Nemá čip, ani tetování. Nemá na sobě žádný obojek. Je cca 14 dní po ostříhání. Fotografie je aktuální těsně před ztrátou. Povahově je společenský, přátelský. Slyší na jakékoliv jméno! Má rád děti. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se nechal nalákat. V jídle vybíravý není. Váží cca 2 Kg. Nikdy v životě se neztratil! Kastrovaný není. Okolí místa ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, miluje jízdu, sám by si i naskočil. Je zvyklý hlavně na pobyt doma. Otužilý není, zimu nemá rád... Telefon 602401231

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chico

Přihlášení: