Chico

Datum ztráty 28.05.2015
Místo ztráty Kamenné Žehrovice, V Haldách 296
Telefon 739626993
Odměna ANO
Jméno Chico
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Pražský krysařík
Věk 7 let
Barva černá s pálením
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 28.5. se nám kolem 17. hodiny ztratil pejsek. Je to pražský krysařík černé barvy s pálením. Jmenuje se Chico. Na své jméno slyší a reaguje. Poznávacím znamením pejska je jizva na bříšku a pouze jedno varle. Kastrovaný je napůl - na bříšku je vidět jizva. Nemá čip ani tetování. Měl na sobě hnědý, kožený obojek bez známky. Utekl ze zahrady. Občas zmizel, ale vždy se rychle našel. Váží cca 3 Kg. Povahově je společenský a hodný. Nikdo se ho nemusí vůbec bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. V blízkém okolí místa ztráty by se vyznat měl. Aktivní je, má rád pohyb. Plavat umí, ale nebude to vyhledávat. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý převážně na pobyt doma. Zimu nemá rád! Telefon 739626993

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chico

Přihlášení: