Chicco

Datum ztráty 17.01.2015
Místo ztráty Kladno, Arbesova 2630
Telefon 777655957
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Chicco
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 2 roky
Barva stříbrná s černým dlouhým ocasem
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Chicco je extra maličký cca 1.7kg, jsou mu 2 roky. Slyší na jména Chicco, Pes a Pupušek. Hlavu, tělo a ocásek má jinak barevné. Ocásek dlouhý, černý, nekupírovaný. Uprostřed čenichu má hnědý flíček. Nemá obojek, čip ani tetování. Ztratil se 17.1. při venčení na Kladně před panelákem. Odběhl jako vždy dolů z kopečku, ale tentokrát se už nevrátil. Je na paničce velmi závislý. Běžel z Arbesovy ulice směrem k Baumaxu. Je mazlivý, občas než k někomu přijde, to chvilku trvá, jelikož si chce hrát. Nevrčí, doma hlídá štěkáním. Je zvyklý na děti a i na ostatní zvířata. Docela se bojí, když někdo křičí, neprožil hezké chvíle. Po kousnutí pitbulem má jedno žebro otočené ven. Když se ostříhá má i tělíčko víc do černa. Nikdy dříve neutekl, okolí místy ztráty zná. Je zvyklý na pobyt doma. Je velmi aktivní. Je naučený si sedat před každým přecházením silnice. Miluje vodu. Je zvyklý na cestování v autě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chicco

Přihlášení: