CHERRY

Datum ztráty 19.06.2018
Místo ztráty Braník, Novodvorská 1118/155
Telefon 777251597
Jméno CHERRY
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 1 rok
Barva Zrzavý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Mazlivý pohodový kocourek, kterého mám kratce,privezla jsem ho z Řevnic do Prahy 15.6. Původně se jmenoval Kuba a přejmenovan na Cherryho. Cherry měl obojek se známkou s telefonním číslem a rolničkou, nekastrovaný. Učenlivý, rychle se adaptoval v blízkém okolí. Bydlíme v přízemnim byte z něhož vedou kočičí schůdky a naučil se už vracet domů.Dne 19.6. ve 22 h odešel a již se domů nevrátil. Poslední informace o něm-byl viděn 20.6. v 6:30 z druhé strany domu (u hlavní silnice Novodvorská).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se CHERRY

Přihlášení: