Chelsea

Datum ztráty 07.05.2020
Místo ztráty Ouštice, ouštický lom
Telefon 728518658
Jméno Chelsea
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Benešov
Plemeno Americký pitbulteriér
Věk 13 let
Barva černá s bílými znaky
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dobrý den, dnes kolem 14:30 jsem se vracela s Chelsea a se 3 dalšími psy z procházky mezi Soběšovicema a Oušticema po louce. Chelsea je 13ti letá fenka plemene americký pitbulteriér, špatně chodí a pokaždé na ní čékáme. Je černé barvy s bílými odznaky na hlavě, v okolí břišní krajiny a v okolí končetin. Když jsme se na louce otočili, tak jsme ji nikde neviděli a vrátili jsme se ji hledat. Viděla jsem jen stát auto u krajnice, odhaduji, že to byla tmavě modrá starší octavia. Někdo ji musel nabrat

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chelsea

Přihlášení: