Chebí

Datum ztráty 23.04.2015
Místo ztráty Králíky, Králíky
Telefon 774076239
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Chebí
Pohlaví Samice
Kraj Pardubický
Okres Ústí nad Orlicí
Plemeno Německý ovčák
Věk 1 rok
Barva rex (černohnědá)
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Chebí je 1 rok stará fenka Německého ovčáka. Má zbarvení typu rex s černou dekou na zádech, ve které má hnědé chlupy. Váží cca 33 kg, typově vypadá spíš jako pes-samec. V době ztráty měla na sobě hnědý kožený obojek. Nemá čip, ale v levém uchu je tetovaná (63221). Není kastrovaná, ani nehárá. Utekla ze zahrady. Již dříve několikrát utekla, ale vždy došla jen k sousedům nebo ke známým. V okolí se vyzná. Je hodná a přátelská, nikdo se jí nemusí bát. Na pamlsek se nalákat nechá. Určitě bude vyhledávat lidi. Vodu má ráda a plavat umí. Autem je zvyklá jezdit a bezproblému nastoupí i k cizím. Je zvyklá na pobyt venku. Je aktivní. Telefonní číslo: 604 407 901, 774 076 239

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chebí

Přihlášení: