Charlotte

Datum ztráty 18.07.2021
Místo ztráty Dolánky u Podbořan, Dolánky 1
Telefon 606722578
Jméno Charlotte
Pohlaví Samice
Kraj Ústecký
Okres Louny
Plemeno Německý ovčák
Věk 3 roky
Barva Černá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Prosba o pomoc s lokalizací! Okolí obce ‼️‼️‼️ DOLÁNKY u Podbořan‼️‼️‼️ Teoreticky může být kdekoliv rádius ŽATEC - KADAŇ - CHOMUTOV - LOUNY - NECHRANICE Fena je plachá, není nebezpečná lidem ani jiným zvířatům, v této lokalitě to nezná (utekla původním majitelům při převozu) Nyní po dohodě s pův.majiteli již papírově pod naším spolkem a po odchytu půjde k nám. Pokud ji uvidíte, jen zavolejte na 606722578. Sami ji nechytejte ani nehoňte, jen by se nám ještě více vzdálila. Za sdílení, případně vytištění a vylepení letáku děkujeme!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlotte

Přihlášení: