Charlie

Datum ztráty 23.06.2014
Místo ztráty Hostivice, (nádraží)
Telefon 604709202
Odměna ANO
Jméno Charlie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-západ
Plemeno Čivava
Věk 3 roky
Barva Bílo světle hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
23.6.2014 se nám zaběhla v obci Hostivice u vlakového nádraží fenka čivavy, slyší na jméno Charlie. Barva bílo-světlě hnědá. Stará 3 roky. Moc prosíme, pokud se u Vás objeví o kontakt. Rádi nálezce odměníme. Je to člen rodiny, bohužel dcerky odjely na prázdniny a neví, že se ztratila.... Máme trauma, jak jim říct, že náš mazlíček se ztratil. Budeme rádi za každou informaci. Má na sobě černý plátěný obojek, bez známky a proti klíšťatům obojek. Cizích lidí se relativně bojí, ale děti miluje a má ráda malé psy. Možná se bude bát mužů. Není čipovaná, ani tetovaná. Nikdy neutekla. Okolí z místa ztráty nezná vůbec. Je aktivní, má ráda pohyb. Voda jí nevadí, studenou nemusí. Zdravotní stav dobrý. Kdyby bylo obsazeno, možno volat: 739538014

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: