Charlie

Datum ztráty 13.12.2015
Místo ztráty Sibřina, U Hrušky 176
Telefon 777911515
Jméno Charlie
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Evropská kočka 
Věk 13 let
Barva Bílá s oranž. fleky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 13 let stará kočička menšího vzrůstu (2 kg), bílá s oranžovým pruhovaným ocasem a několika oranž. skvrnami (2x na hlavě, u kořene ocasu, na hřbetě), žlutohnědé oči. Když chce, slyší na jméno Čárlí, Čárlinka. V době ztráty na sobě měla černý antiparazitní obojek. Čip ani tetování nemá. Je kastrovaná. Má málo zubů, v tlamičce dobře viditelná černá skvrna vpravo dole. Plachá, ale když důvěřuje, tak velmi mazlivá a přítulná. Hravá a čilá. Je to už kočičí babička, ale nevypadá na to. Je čistotná, zvyklá v bytě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: