Charlie

Datum ztráty 31.10.2021
Místo ztráty Praha 5, Ke Smíchovu 75
Telefon 728985716
Odměna ANO
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 3 roky
Barva Zrzavá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 3 roky starý zrzavý kocourek.Slyší na jméno Charlie nebo na pískání.Na krku má tmavě šedivý obojek, čipovaný a kastrovaný není a má asi 4 kg. Rád chodí ven, ale je zvyklý být i doma. Poznávací znamení je že od nehody má ochrnutý ocásek se kterým mu nejde moc hýbat a má ho volně svěšený dolu.31.10.odešel ven ještě s jedním kocourkem co máme a od té doby se už na zavolání nevrátil.Nikdy se déle jak týden netoulal a vždy se vrátil.Budu vděčná za jakoukoliv pomoc při nalezení.Odměna jistá

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: