Charlie

Datum ztráty 16.01.2018
Místo ztráty Praha 9 Hloubětín, V Chaloupkach 1056
Telefon 776002937
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Bílá s hnědo - černými
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 3 roky starý kocour. Má krásnou dlouhou srst převážně bílou a flíčky jsou mourovaté hnědo - černé barvy. Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží necelá 4 kg. Charlie chodil ven sám každý den, není zvyklý chodit doma na záchod, ačkoliv ho tady měl a za ty tři roky na něm byl asi čtyřikrát. Minulý týden bral antibiotika a poslední tabletu měl v sobotu (měl střevní chřipku), ale teď zpětně se bojím, jestli ho někdo neotrávil. Má velice přátelskou povahu. K lidem je velice důvěřivý a za mlsku udělá skoro vše. Prosím o jakoukoliv zprávu o něm.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: