Charlie

Datum ztráty 05.09.2019
Místo ztráty Plzeň 3-Jižní Předměstí, Doudlevecká
Telefon 604415671
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Plzeň-město
Plemeno Americký stafordšírský terier
Věk 5 měsíců
Barva hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 5 měsíců staré štěně. Je hnědý s bílou náprsenkou a bílým flíčkem na hlavě. Je hodně společenský, vyrůstal celou dobu s pánem, který žije bohužel na ulici. Pejskovi nikdy nic nechybělo, staral se o něj líp jak o sebe. Včera šel páníček poprvé do nového zaměstnání a pejska svěřil svému kamarádovi, který ho bohužel nedokázal uhlídat a Charlie zmizel. Pohyboval se s ním v Doudlevcích pod Lidlem u řeky. Majitel ho od včera hledá a je úplně zdrcený, proto mu touto cestou chci pomoct.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: