Charlie

Datum ztráty 18.06.2016
Místo ztráty Ostrava - Fifejdy, Lechowiczova 31
Telefon 739804231
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Ostrava
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černá s bílými znaky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Už je to přes tři týdny co se nám ztratil náš kocourek Charlie - tří letý, domácí kočka, nekastrovaný, v Ostravě na sídlišti Fifejdy. Černý s bílou náprsenkou a bílými nožkami. Moc přítulný, zvyklý jen na lidi. Manžel ho bral sebou do auta v cestovní tašce avšak Charlí se na parkovišti polekal a vysmekl, měl venku z tašky hlavičku. nejhorší je že už v tom místě nebydlíme týden po té ztrátě jsme se přestěhovali do asi 6 Km vzdálených Petřkovic na domeček. Občas tam jezdím a hledám... Charlie slyší na své jméno. Váží so 3 kg. Nemá obojek ani čip. Kocourek není zvyklý na pobyt venku.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: