Charlie

Datum ztráty 12.06.2015
Místo ztráty Třebestovice, Třebestovice
Telefon 736535952
Odměna 5.000,- Kč
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Nymburk
Plemeno Čivava
Věk 3,5 roku
Barva Hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
V Pátek 12.6. se v městě Třebestovice ztratil pes, napůl čivava a napůl pražský krysařík. Slyší na jméno Charli. Je mu 3,5 roku, váží cca 2,5 - 3 kg. Je hnědý se světle hnědým pálením. Nemá obojek, čip ani tetování. Je kastrovaný. Utekl ze zahrady. V okolí to vůbec nezná, byl tam na hlídání. Je velmi plachý, ale na maso by se asi nechal nalákat. Plavat umí, ale sám do vody nevleze. Na cestování autem je zvyklý. Je zvyklý na pobyt doma, je aktivní. Za jakékoli informace budeme velice vděční! Vysoká odměna za nalezení!!! Telefon 736535952 POZOR !!! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: Charlie byl dnes ráno viděn ve Smidarech u Hradce Králové!...

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: