Charlie

Datum ztráty 09.10.2015
Místo ztráty Albrechtičky, Albrechtičky 256
Telefon 732430209
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Kavalír King Charles španěl
Věk 9 měsíců
Barva tricolor
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Slyší na jméno Charlie, je tricolor - černo - bílo - hnědý, je to ještě štěně, má teprve 9 měsíců. Váží 5 kg. Čip ani tetování nemá, kastrovaný není. Ukradli nám ho ze zahrady, za bílého dne. Byla to otázka 5 min. kdy jsem se na něj ještě dívala z okna, a během 5 min. otevřená branka a Charlie nikde. Ukradli nám ho 3 pánové - pravděpodobně rómové, SPZ polské značky, jsou to podomní prodejci. Auto měli bílé Iveco, a prodávali uhlí. Prosím jakoukoliv informaci!! Tomu, kdo pejska vrátí, nebo i tomu kdo jej od nich koupil a vrátí nám ho, vrátím peníze, které za pejska zaplatil. Pro nálezce odměna 4000 Kč!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: