Charlie

Datum ztráty 20.08.2021
Místo ztráty Orlová Poruba, U Haldy 146
Telefon 732897763
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kříženec
Věk Skoro 4 měsíce
Barva Mourovatý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 4 měsíce starý kocour. Nemá obojek ani čip a není ještě kastrovaný. Charlie je hodně přítulný a hravý. Už se nám párkrát stalo, že sledoval kolemjdoucí a chtěl si s nimi hrát, ale vracel se zase zpátky za námi, nikdy nechodil nikam daleko, vždy byl na naši zahradě. Jednou se mám ale stalo, že se toulal a nevrátil se, ale sousedi nám ho ten den ještě našli. Teď tomu tak bohužel není. Máme obavy, že si někdo myslel, že nemá rodinu a vzali si ho domů. Prosím pomozte nám ho najít, už má nás, svou rodinu.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: