Charlie

Datum ztráty 16.01.2015
Místo ztráty Český Těšín, Nábřeží Svobody 1263/2
Telefon 605801428
Odměna ANO
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Karviná
Plemeno Kavalír King Charles španěl
Věk 6 měsíců
Barva bílo hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Pejsek se ztratil ze zahrady při venčení, zřejmě byl odcizen dne 16. 1. 2015 v 9 hodin ráno. Utekl ze zahrady. Velmi kontaktní povaha, důvěřivý. Povahově hodný, přátelský a společenský. Nikdo se ho nemusí bát. Na pamlsek by se určitě nechal nalákat. Sní cokoliv. Vzhledově krásný pejsek se souměrným vybarvením hlavičky a těla. Charlie je velmi fixovaný na svého staršího bratra a páníčky. Je čipován. Číslo čipu: 203098100363786. Majitelka nabízí velkorysou odměnu. Děkuji za pomoc při pátrání. Tetovaný není. Váží cca 5,5 Kg. Žádný obojek na sobě nemá. V minulosti se takto nikdy neztratil. Kastrovaný není. Úzké okolí v místě ztráty by znát měl. V pohybu je trochu línější povahy. Vody se bojí. Zimu moc rád nemá. Je zvyklý na pobyt převážně v bytě... Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem si neužívá. Telefon 605801428

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: