Charlie

Datum ztráty 23.06.2015
Místo ztráty Dolní Bojanovice, Žabácká 936
Telefon 607035303
Odměna ANO
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Hodonín
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 6 let
Barva zlato modrá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 6 let starý pejsek jorkšíra. Mini váha cca 1,8 kg, barva zlato-modrá (šedivá). Nemá žádný obojek ani čip. Není kastrovaný. Po úrazu kulhá na zadní nožku, na zádech má jizvu cca 4 cm, která ale není v chlupech vidět. Měl zlomené žebro, které už je zahojené, nicméně je vidět, že hrudník není souměrný. Ztratil se v úterý 23.6.2015 v cca 17 hod. Utekl ze zahrady. Nikdy dříve se neztratil, okolí zná. Je přátelský, na pamlsek se nechá nalákat. Vodu moc rád nemá, ale plavat umí. Na jízdu autem je zvyklý. Je zvyklý především na pobyt doma. Je hodně aktivní. Případné informace můžete sdělit mailem nebo na telefon 607 035 303. Předem děkuji za veškeré informace. ODMĚNA ZA NALEZENÍ!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: