Charlie

Datum ztráty 07.11.2014
Místo ztráty Boršov nad Vltavou, Poříčská
Telefon 724346883
Odměna ANO
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Německý ovčák
Věk 5 Měsíců
Barva Černo-Béžový
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Na svůj věk vypadá větší... Váží cca 20 kg. Povahově je přátelský, společenský, kontaktní, přítulný a zvědavý. Dobře reaguje i na psy. A určitě by se nechal nalákat třeba na jídlo. Má na sobě látkový, pestrobarevný obojek, bez známky + obojek pro eletronický neviditelný ohradník. Čip a tetování nemá. Kastrovaný není. V životě neutekl. Okolí v místě ztráty by znát měl, ale sám by se asi nedokázal vrátit. Je aktivní, má rád pohyb. Plavat umí, ale nevyhledává to. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit, sám si naskočí. Je zvyklý být spíše venku... Telefon 724346883

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: