Charlie a Amigo

Datum ztráty 11.02.2024
Místo ztráty Měník-Nový Bydžov, Bydžovská Lhotka 3
Telefon 736461610
Jméno Charlie a Amigo
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Hradec Králové
Plemeno Zlatý retriever
Věk 10 let a 2 roky
Barva světlá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 10 let starý retrívr. Má na sobě červený kožený obojek se známkou a kontaktem. Je čipovaný. Charlie je nemocný, hůře vidí a slyší. Poslední dobou i přes své stáří má tendenci utíkat, rozkousat plot atd. Utekl společně s druhým retrívrem Amigem. Amigo je 2 roky starý retrívr. Má na sobě také červený kožený obojek se známkou a kontaktem a je čipovaný. Pejsci jsou moc hodní, přátelští a jsou zvyklí na děti. Máme je na hlídání, takže okolí vůbec neznají a bohužel utekli ze zahrady dírou v plotě.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie a Amigo

Přihlášení: