Charlie

Datum ztráty 16.11.2018
Místo ztráty Velke Popovice, Lojovice, 72
Telefon 603857621
Jméno Charlie
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Praha-východ
Plemeno Kříženec
Věk 9 let
Barva bílý s hnědou hlavou
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Charlie je 9 let starý pes. Na jméno slyší. Váží cca 11 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Kastrovaný není. Je malého vzrůstu, bude zřejmě plachý. Je hodný nekouše jen nemá moc rád malé děti. Je to kříženec Jacka Russela a Parsona Russela takže je zbarvený bíle s hnědou hlavou ale s hrubou srstí. Utekl v Pátek večer v Lojovicích ve velkých popovicích. Předpokládáme že se bude pohybovat v okolí Velkých popovic a Kamenice, ale je možné že šel do Sulic nebo směrem na křiváček u Nespek. Budeme velice rádi za každou informaci kde byl Charlie viděn. Mnohokrát děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Charlie

Přihlášení: