Chantalka

Datum ztráty 29.01.2015
Místo ztráty Praha 5, Nepomucká 7
Telefon 731176890
Odměna 7.500,- Kč
Jméno Chantalka
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Anglický buldok
Věk 11 měsíců
Barva červená,bílá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Chantalka je 11 měsíců stará fenka, plemeno Anglický buldok. Je hnědo bílá. Má hnědý flek uprostřed hlavy a puntíkaté jedno ouško. Váží 23 kg. Je čipovaná č.953000010193414. Tetovaná, ani kastrovaná není. Obojek na sobě žádný neměla. Byla ukradena 29.1. ve večerních hodinách (21:00) v Nepomucké ulici v Praze 5 u MHD zastávky Kotlářka. Přítel majitelky se otočil do auta a mezitím tmavší spoluobčané Chantalku ukradli, naložili do tramvaje a odvezli pryč. Je milá přítulná, lidí se nebojí. Má strach když není v bezpečí. Ostatní pejsky snáší dobře, chce si hrát. Voda ji nevadí, skáče do ní, ale není to plavkyně. Fyzicky je aktivní. Autem je zvyklá jezdit.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chantalka

Přihlášení: