Channel

Datum ztráty 03.05.2016
Místo ztráty Kralupy nad Vltavou, Nádražní 55
Telefon 776497916
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Channel
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 3 roky
Barva Stříbrná
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Naše malá Channel se zaběhla na výletě v Kralupech nad Vltavou a již jsme ji nenašli. Je velice přítulná ovšem nesmí být v její blízkosti jakákoliv taška nebo kabelka to pak zle vyjíždí a vrčí ( je zvyklá se nosit v tašce a hlídá si všechny tašky kolem sebe, chrání si tak svoje teritorium). Rychle si zvyká na nové lidi a je velice vychovaná, umí chodí i bez vodítka a poslechne na slovo. Má velice špatné zoubky byla objednána na operaci, kterou jsme již nestihli. Nemá čip. Prosím pomozte děkuji.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Channel

Přihlášení: