Chanelka

Datum ztráty 02.04.2014
Místo ztráty Místek, Maly koloredov
Telefon 773677761
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Chanelka
Pohlaví Samice
Kraj Moravskoslezský
Okres Frýdek-Místek
Plemeno Jorkšírský terier
Věk 8 měsíců
Barva Hnědá, Zlatá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Chanelka je 8 měsíců stará fenka jorkšírského teriéra. Je malého vzrůstu. Na hlavičce by měla mít růžovou mašličku a na sobě růžovou adidas teplákovku. Na krku má bílo - růžové korálky. Je ostříhaná na cca 10 cm, má dlouhý ocásek. Chanelka trpí na loupání kůže. Pravidelně musí docházet k veterináři pro léky, které ji drží při životě! Ztratila se 2.4.2014 ve Frýdku- Místku, ulice Malý Koloredov. Majitelka šla do obchodu, do kterého psi nesmí a předala Chanelku bratrovi, který ji měl hlídat. Po pár minutách vyšla a zjistila, že pejsek prý utekl. Není tetovaná, ale čipovaná. Číslo čipu je 967000009254776. Za nalezení fenečky vyplatím odměnu!!!!

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chanelka

Přihlášení: