Chanel

Datum ztráty 07.06.2015
Místo ztráty Brno, Bystrc
Telefon 730952711
Odměna ANO
Jméno Chanel
Pohlaví Samec
Kraj Jihomoravský
Okres Brno-město
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva Černo-bílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Chanel je kastrovaný 2 letý kocourek-na své jméno slyší.Je velmi přátelský. Na pamlsek by se nechal nalákat. Nemá na sobě žádný obojek ani není čipovaný. Tetování také nemá. Ztratil se asi 7.6., kdy se nevrátil z pravidelné procházky. Je zvyklý na pobyt doma i venku, ven chodí pravidelně. Otužilý je. Pokud ho jen někdo zahlédne dejte mi prosím vědět. Váží cca 4-5 Kg. Má srostlou pravou, přední nožičku po zlomenině. Chronický útěkář to vůbec není. V tom nejblizším okolí místa ztráty by se vyznat teoreticky mohl. V pohybu je klidnější povahy. Vody se bojí. V jídle je trochu vybíravý. Zdravotní stav dobrý. Autem umí jezdit. Telefon 730952711

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Chanel

Přihlášení: