Cesar

Datum ztráty 22.07.2015
Místo ztráty Mělník, Chloumek
Telefon 777408405
Odměna ANO
Jméno Cesar
Pohlaví Samec
Kraj Středočeský
Okres Mělník
Plemeno Zlatý retriever
Věk 11 let
Barva béžovo-zlatá
Velikost Velká - 18 a více kg
Okolnosti ztráty:
Dne 22.7. se v Mělníku ztratil zlatý retriver jménem Cesar (11let). Má zlatou srst váží cca 24 kg. Nemá obojek, čip ani tetování. Je bojácný, na pamlsek se nalákat nenechá. Ztratil se společně s Jagdterrierem Jackem (6let). Psi jsou z Prahy. Poslední informace máme pouze o retriverovi, který se měl pohybovat ve směru na Prahu (Kralupy nad Vltavou,Tursko..), mělo to být 24.7. POZOR !!! AKTUÁLNÍ, ČERSTVÁ STOPA: Dnes ráno (4.8.) viděla paní kolem 8hod staršího plachého zlatého revtrivera jak běží od středu obce Cítov směrem na Daminěves. Jedná se o okolí Mělníku. Email: genuss15@gmail.com Telefon: 777408405

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Cesar

Přihlášení: