Čertina/Čertinka/Černoušek

Datum ztráty 03.06.2015
Místo ztráty Provodov - Šonov, Provodov 63
Telefon 602795969
Odměna ANO
Jméno Čertina/Čertinka/Černoušek
Pohlaví Samice
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kříženec
Věk 2 roky
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Ztratila se ve středu ráno 3.6.2015 z vet. kliniky v Provodově, kde byla předchozí den v úterý 2.6. dopoledne kastrována. Nikdy dříve neutekla, okolí vůbec nezná. Není zvyklá být venku. Po kastraci je na levém boku vyholená s cca 3cm velkou sešitou rankou. Je čistě černá, drobnější, krátký chlup, žluté oči. Povahově je společenská, hodná, aktivní. Na zavolání "čičí" většinou přišla. V cizím prostředí bude nejspíš ostražitá a nemusí reagovat. Na pamlsek by se mohla nalákat. Tel.602795969 Děkujeme

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čertina/Čertinka/Černoušek

Přihlášení: