ČERTÍK

Datum ztráty 22.03.2017
Místo ztráty Valašské Meziříčí, Podlesí, 456
Telefon 737198734
Odměna ANO
Jméno ČERTÍK
Pohlaví Samec
Kraj Zlínský
Okres Vsetín
Plemeno Kříženec
Věk 9-10 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík je 9-10 let starý kocour. Slyší na jméno ČERTÍK! (ale z cizích má strach). Nemá obojek ani čip, je kastrovaný a váží cca 3,5 kg. Je černý (na světle hnědé mourování), nad očima má lysiny, celkově je to větší kočka. Na zadní noze má holé místo bez chlupů až na kůži !!! Možná mu to už trochu zarostlo, ale podle toho by se mohl lépe najít, koček je moc :-( Ztratil se 22.3.2017 (středa) na VRCHOVINĚ ve VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ. Tímto prosím VM a okolí (Hrachovec,Podlesí,Jarcová,Lhoty,Veselá,Štěpánov..), aby mi zavolali při jakékoliv podezření o nálezu (i smrti).

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se ČERTÍK

Přihlášení: