Čertík

Datum ztráty 29.07.2014
Místo ztráty Příbram, Drkolnovská 647
Telefon 724225286
Odměna ANO
Jméno Čertík
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Příbram
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva Černo-hnědá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík je 3 roky stará kočička. Je černo-bílé barvy. Váží 3-4 kg. Má větší bříško, čeká koťata. Ztratila se 29.7. ráno, majitelka ji nesla na veterinu a kočička vyskočila oknem pryč. Nemá na sobě žádný obojek, není čipovaná, ani tetovaná. Okolí ztráty vůbec nezná. Je bojácná a ráznější. Když se jí něco nelíbí, dokáže seknout. Fyzicky je aktivní. Naposledy byla viděna v oblasti Březové hory - příbram. Telefon 724225286 POSLEDNÍ STOPA: 28.12.2014 v okolí prodejny Uran (ulice Plzeňská, Příbram I) byla viděna v ranních hodinách 5:30 jít černobílou kočičku podobnou ztracené - Čertíkovi !

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čertík

Přihlášení: