Čertík

Datum ztráty 07.08.2014
Místo ztráty Praha 4, Jílovská 1159
Telefon 777065090
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čertík
Pohlaví Samec
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 8 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík je 8 let starý kocourek černé barvy. V době ztráty měl svalnaté tělo, byl velký cca 7 kg. Má velké uši a protáhlý čumáček. Není čipovaný, tetovaný, ani neměl žádný obojek. Je kastrovaný. Velmi mazlivý a velmi hodný, cizích lidí se nebojí. Již je tomu delší čas co se ztratil (7.8.14 Praha 4), pokud je venku, pravděpodobně zhubl a možná ztratil důvěru k lidem. Prosím o jakékoli informace. Na ostatní kočky je zvyklý. Autem není zvyklý jezdit. Fyzicky je aktivní. Nebyl vůbec zvyklý chodit ven, okolí tedy vůbec nezná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čertík

Přihlášení: