Čertík

Datum ztráty 24.05.2017
Místo ztráty Pacov, A. Sovy
Telefon +420 603 813 248
Odměna 8.000,- Kč
Jméno Čertík
Pohlaví Samec
Kraj Vysočina
Okres Pelhřimov
Plemeno Kříženec
Věk 2,5 roku
Barva šedá (modrá)
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík je 2,5 roku starý kříženec britské kočky. Vážil cca 3,2 kg. Měl šedý obojek. Nemá čip a není kastrovaný. Dne 24.05.2017 se spolu s dalším kocourem nevrátil domu (parťák se 1.11. našel). Byli krátce přistěhovaní do Pacova u Pelhřimova dne 6.5.17. Původně bydleli ve Člunku u Jindřichova Hradce. Nemňoukal, ale cvrlikal, při chůzi vždy s ocáskem nahoře. Hrozně křičel v přepravce. Jemná chmýřová srst celá šedá bez znamení. Kulaté oči, kontaktní. Ztratil se na konci května 2017, znovu obnovuji pátrání. Na jméno Čertík slyšel. Děkuji za pomoc.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čertík

Přihlášení: