Čertík

Datum ztráty 27.03.2020
Místo ztráty Unhošť, Hluboká 1135
Telefon 777063343
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čertík
Pohlaví Samice
Kraj Středočeský
Okres Kladno
Plemeno Kříženec
Věk 1 rok
Barva Černobílá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík je 1 rok stará černobílá kočka. Má šedý pevný obojek s GPS, na něm vespod kontakt na majitele, čip nemá. Je měsíc po kastraci, ještě jí nezarostlo břicho, váží cca 3 kg. GPS poslední polohu zahlásil ve 14.35 u pneuservisu na ul. Zdeňka Hofbauera v Unhošti, poté dalších 12 hodin hlásil, že je zvíře patrně někde zavřené (GPS se neukazuje uvnitř budov, kanálů apod.) Nyní je již vybitý. Moc prosím, pokud jste ji viděli živou či mrtvou, případně můžete-li se poptat v okolí, zda neodklízeli přejetou kočku, budeme vám vděční. Odměna samozřejmostí.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čertík

Přihlášení: