Čertík

Datum ztráty 13.05.2015
Místo ztráty České Budějovice, Strádova 3
Telefon 732670259
Jméno Čertík
Pohlaví Samec
Kraj Jihočeský
Okres České Budějovice
Plemeno Kříženec
Věk 3 roky
Barva černá s bílými chloupky
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík (na své jméno slyší a reaguje) má 3 roky, zelený obojek proti blechám a klíštatům (klasický obojek nemá). Je vykastrovaný. Před cizími lidmi je velmi plachý, jinak je to velký mazlík. Na pamlsek by se možná nechal nalákat a zachránit. Minulý rok měl na krku zranění, proto občas sípe nebo chrní , ale není nachlazený. Je černý a malinko má bílé chloupky (vypadá starší než 3 roky!). Budu vděčná za každou informaci. Nevrátil se z pravidelné procházky. Je zvyklý spíše na pobyt venku. Otužilý je. Váží cca 5 Kg. Chronický útěkář to není. Čip nemá, ani tetování nemá. Okolí místa ztráty by znát měl. Je aktivní, má rád pohyb. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Jízdu autem dokonce nesnáší! Telefon 732670259

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čertík

Přihlášení: