Čert

Datum ztráty 17.03.2016
Místo ztráty Nové sedliště, Nové sedliště 145
Telefon 724789119
Odměna 2.000,- Kč
Jméno Čert
Pohlaví Samec
Kraj Plzeňský
Okres Tachov
Plemeno
Věk 2,5 roku
Barva Tchořovitá,černo-hnědý
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Dne 17.3.2016. se mi cca v 16:30h při procházce u autobusové zastávky vyvlíkla fretka z kšírek. Slyší na jméno Čert, je mu 2,5 roku, váží 1kg. Je to kastrovaný sameček, má hnědo-černou barvu. Je ochočený, zvyklý na lidi a nekouše. Venku je plachý a spíš se bojí. Je hyperaktivní a rychlý. Měl by se nechat chytit, nalákat, bude hladový. V případě jakékoliv informace prosím volejte NONSTOP na tel.724789119. Nálezci odměna 2000,- Moc prosím o pomoc, za každou pomoc nebo informaci budu vděčná.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čert

Přihlášení: