Čert

Datum ztráty 22.04.2015
Místo ztráty Praha 3, Husitská 30
Telefon 733526996
Odměna 1.000,- Kč
Jméno Čert
Pohlaví Samice
Kraj Praha
Okres Praha-město
Plemeno Evropská kočka 
Věk 9 let
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čert je 9 let stará kočka, má černou srst a na přední části hlavy u oušek má mírné lysinky. Váží cca 5 kg a má trošku větší bříško. Ztratila se dne 22.4.2015 z bytu v Husitské ulici 30 na Praze 3. Někdo ji musel omylem vypustit do dvora, takže se nejspíše zdržuje mezi domem a cyklistickou stezkou, která je naproti domu. Terén je tam špatně přístupný, je to strmý svah s oplocením okolo. Mohla se vydat i dále po cyklistická stezce. Moc prosím o pomoc při hledání. Okolí ztráty nezná, moc ven nechodila. Je čipovaná !! Číslo zatím není k dispozici. Tetovaná není. Kastrovaná je. Obojek na sobě žádný neměla. Nikdy dříve nezmizela. Je bázlivá, bojí se zvuků, ale pohladit se pravděpodobně nechá. Je zvyklá na ostatní kočky. Vody se bojí. Je zvyklá cestovat. Fyzicky je aktivní.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čert

Přihlášení: