Čert

Datum ztráty 29.01.2015
Místo ztráty Fulnek, Opavská
Telefon 774072682
Odměna ANO
Jméno Čert
Pohlaví Samec
Kraj Moravskoslezský
Okres Nový Jičín
Plemeno Kříženec
Věk 14 měsíců
Barva černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čertík je černý kocourek (má tmavěhnědé fleky, ale vypadá jako černý), pod krkem má pár bílých chloupků, má hodně velké oranžové oči. Je menšího vzrůstu, má 14 měsíců, velký je jak 9 měsíční kotě. Není kastrovaný. Je zvyklí jak v bytě, tak venku. Snáší se s dalšími kocoury a se psem. Vůči cizím lidem je nedůvěřivý, může být plachý. Na pamlsek by se možná nalákat nechal. Nemá rád hlazení po ouškách. Běžně chodil ven, vracel se na jídlo a přespání, zdržoval se převážně na zahradě. Je to hodný kocour a mazel. Nemá čip, ani nemá tetování. Žádný obojek na sobě nemá. Když se škrábe v uších, tak u toho mňouká. Chronický útěkář to není. Nevrátil se z pravidelné vycházky. Okolí v místě ztráty by znát měl, ale jen uzší. V pohybu je trochu línější povahy. Vody se bojí. Sní cokoliv. Zdravotní stav dobrý. Otužilý by měl být... Neumí mňoukat, dělá jenom "MŇA", neumí mňau! Telefon 774072682

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čert

Přihlášení: