Čert

Datum ztráty 18.08.2023
Místo ztráty Kleny 5,
Telefon 604113584
Odměna 6.000,- Kč
Jméno Čert
Pohlaví Samec
Kraj Královehradecký
Okres Náchod
Plemeno Kočka domácí 
Věk 8 let
Barva Černá
Velikost Malá - do 9kg
Okolnosti ztráty:
Čert je 8 let starý černý kocour. Nemá obojek ani čip. Není kastrovaný a váží cca 5 kg. Ztratil se v lese 18 srpna v lese v Serci v rybářské oblasti u pobřeží vodní přehrady Rozkoš. Byla silná bouře a já jsem utíkala z lesa bez koček, v době ztráty byl ještě z jedním bílím kocourem jménem Jinx, celé bílé barvy. Pohybovat se může v okolí hráze na rozkoší až po Autokemp Rozkoš. Je plachý a moc s nedá odchytit je zvyklý pouze na mě. Mohl by se nacházet někde i na cyklostezce která vede až k hotelu Rozkoš.behal tam po poli.

Kontaktujte majitele

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Vaši zprávu se nepodařilo odeslat!

Vložte prosím Vaše kontaktní údaje. Budou okamžitě poslány majiteli psa/kočky/zvířete, který Vás už sám bude kontaktovat. Tuto službu nabízíme pro případ, že nemůžete nebo nechcete z jakýchkoliv důvodů majitele ztraceného nebo nalezeného psa/kočky/zvířete kontaktovat sami.

Ochrana osobních údajů - Vaše osobní údaje nebudou mimo majitele poskytnuty třetím osobám a zůstanou přísně utajené. Zneužití této služby je striktně zakázáno a bude potrestáno dle obchodních podmínek a zákonů ČR a nahlášeno Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Diskuse Hledá se Čert

Přihlášení: